Team

En av våra styrkor är våra många olika discipliner som finns samlade under ett och samma tak. Vår bredd gör att vi kan erbjuda en helhetslösning som vi genom erfarenhet vet att många av våra kunder värdesätter högt. Här hittar du oss som kommer hjälpa dig med ditt projekt.

Vet du vem du söker?

Greger Adelbrant, Värnamo

Byggledare infrastruktur

Direkt: 010-130 03 89 | Mobil: 076-677 06 20

greger.adelbrant@bsv.se

Helena Almborg, Värnamo

Inredningsarkitekt, formgivare

Direkt: 010-130 03 20

helena.almborg@bsv.se

Josefine Almhill, Jönköping

A-projektör

Direkt: 010-130 03 44 | Mobil: 0702-14 62 69

josefine.almhill@bsv.se

Mikael Andersson, Nässjö

Byggledare infrastruktur, cert. besiktningsman

Direkt: 010-130 03 03 | Mobil: 0705-67 67 16

mikael.andersson@bsv.se

My Andersson, Värnamo

Brandingenjör

Direkt: 010-130 03 21 | Mobil: 079-006 63 66

my.andersson@bsv.se

Stefan Andersson, Nässjö

Byggledare infrastruktur

Direkt: 010-130 03 82 | Mobil: 0707-75 49 87

stefan.andersson@bsv.se

Peter Appelquist, Jönköping

Bygg- och projektledare, KA

Direkt: 010-130 03 48 | Mobil: 079-585 01 48

peter.appelquist@bsv.se

Patricia Barna, Jönköping

Landskapsingenjör

Direkt: 010-130 07 14 | Mobil: 079-006 87 54

patricia.barna@bsv.se

Johan Berkán , Motala

Konstruktör

Direkt: 010-130 07 42 | Mobil: 0736-38 69 50

johan.berkan@bsv.se

Magnus Bernhardsson, Kalmar

Mark-/VA-projektör

Direkt: 010-130 03 81 | Mobil: 0720-50 52 15

magnus.bernhardsson@bsv.se

Anna Blomqvist, Värnamo

Mark- och VA-projektör

Direkt: 010-130 03 22

anna.blomqvist@bsv.se

Essie Boëthius, Borås

Arkitekt

Direkt: 010-130 03 95 | Mobil: 079-006 23 95

essie.boethius@bsv.se

Elin Bolmstad, Halmstad

A-projektör

Direkt: 010-130 03 73 | Mobil: 072-092 84 93

elin.bolmstad@bsv.se

Andreas Boström, Jönköping, Motala, Nässjö

Regionchef Nord, bygg-/projektledare, cert. besiktningsman, KA

Direkt: 010-130 03 64 | Mobil: 0766-77 96 64

andreas.bostrom@bsv.se

David Brandberg, Jönköping

Bygg- och projektledare, KA

Direkt: 010-130 03 41 | Mobil: 072-601 12 72

david.brandberg@bsv.se

Camilla Collryd, Värnamo

Administratör

Direkt: 010-130 03 39

camilla.collryd@bsv.se

Josefine Dahl, Göteborg

Arkitekt SAR/MSA

Direkt: 010-130 03 90 | Mobil: 076-492 57 79

josefine.dahl@bsv.se

Emilia Dahlin, Jönköping

K-projektör

Direkt: 010-130 03 55 | Mobil: 072-092 88 55

emilia.dahlin@bsv.se

Gabriel Dursun, Värnamo

A-projektör, IT-ansvarig

Direkt: 010-130 03 11

gabriel.dursun@bsv.se

Amir Duzel, Värnamo

Energiingenjör, cert. miljöbyggsamordnare

Direkt: 010-130 03 85

amir.duzel@bsv.se

Ulrica Ek, Nässjö

A-projektör

Direkt: 010-130 03 60 | Mobil: 070-246 43 60

ulrica.ek@bsv.se

Emma Ekvall, Jönköping

Bygg- och projektledare, KA, besiktningsman

Direkt: 010-130 03 63 | Mobil: 070-352 31 36

emma.ekvall@bsv.se

Karin Elvby, Värnamo

Konstruktör

Direkt: 010-130 03 57 | Mobil: 0707-83 81 17

karin.elvby@bsv.se

Tom Ericsson, Värnamo

VD, Bygg- och projektledare

Direkt: 010-130 03 06 | Mobil: 0708-46 06 66

tom.ericsson@bsv.se

Robin Ernebark, Värnamo

K-projektör

Direkt: 010-130 03 32

robin.ernebark@bsv.se

Johan Finnhult, Växjö

K-projektör

Direkt: 010-130 03 05 | Mobil: 079-073 23 05

johan.finnhult@bsv.se

Hanna Fredriksson, Borås, Göteborg

Arkitekt SAR/MSA

Direkt: 010-130 03 93 | Mobil: 0709-40 56 61

hanna.fredriksson@bsv.se

Marcus Fridlund, Göteborg

BIM-projektör

Direkt: 010-130 03 97 | Mobil: 079-142 54 97

marcus.fridlund@bsv.se

Johnny Grauengaard, Värnamo

Arkitekt MAA/MSA

Direkt: 010-130 03 01 | Mobil: 0703-42 48 88

johnny.grauengaard@bsv.se

Fredrik Hammarström, Värnamo

Byggledare infrastruktur

Direkt: 010-130 03 30 | Mobil: 070-339 43 22

fredrik.hammarstrom@bsv.se

Sabrina Hansson, Jönköping

Arkitekt SAR/MSA, sakkunnig TIL (föräldraledig)

Direkt: 010-130 03 47 | Mobil: 0700-09 93 47

sabrina.hansson@bsv.se

Mats Hellman, Värnamo

Hållbarhetsspecialist, miljöingenjör MSc

Direkt: 010-130 03 31 | Mobil: 0706-20 87 93

mats.hellman@bsv.se

Martin Henriksson, Jönköping

Arkitekt SAR/MSA

Direkt: 010-130 03 78 | Mobil: 0705-52 16 80

martin.henriksson@bsv.se

Hannah Hjort, Värnamo

A-projektör

Direkt: 010-130 03 27 | Mobil: 072-601 81 37

hannah.hjort@bsv.se

Annacarin Holm, Värnamo

Regionchef Syd, fysisk planerare

Direkt: 010-130 03 34 | Mobil: 0720-14 13 34

annacarin.holm@bsv.se

Jan-Eric Holmgren, Kalmar

Mark-/VA-projektör

Direkt: 010-130 03 80 | Mobil: 0705-93 85 79

jan-eric.holmgren@bsv.se

Jörgen Hurtig, Värnamo

Energirådgivare, cert energiexpert, cert energikartläggare

Direkt: 010-130 03 51 | Mobil: 0705-63 68 88

jorgen.hurtig@bsv.se

Johanna Hårsmar, Jönköping

A-projektör

Direkt: 010-130 03 45 | Mobil: 0703-37 13 45

johanna.harsmar@bsv.se

Dennis Häll, Nässjö

Byggledare infrastruktur

Direkt: 010-130 03 53 | Mobil: 072-401 87 08

dennis.hall@bsv.se

David Isaksson, Jönköping

Bygg- och projektledare, KA, besiktningsman

Direkt: 010-130 03 54 | Mobil: 070-672 53 54

david.isaksson@bsv.se

Tommy Jarebrink, Värnamo

Bygg- och projektledare, besiktningsman

Direkt: 010-130 03 16 | Mobil: 0706-68 75 77

tommy.jarebrink@bsv.se

Max Jigander, Värnamo

K-projektör

Direkt: 010-130 03 29

max.jigander@bsv.se

Andrine Johansson, Borås, Göteborg

Arkitekt

Direkt: 010-130 03 79 | Mobil: 0704-23 93 91

andrine.johansson@bsv.se

Ann-Charlotte Johansson, Värnamo

Ekonomi/Löner

Direkt: 010-130 03 23

ann-charlotte.johansson@bsv.se

Stefan Johansson, Borås

Bygg- och projektledare, KA

Direkt: 010-130 03 52 | Mobil: 072-401 93 02

stefan.johansson@bsv.se

Jesper Kallhed, Jönköping

A-projektör, sakkunnig KUL

Direkt: 010-130 03 75 | Mobil: 0709-48 73 75

jesper.kallhed@bsv.se

Alma Karabegovic, Värnamo

Arkitekt

Direkt: 010-130 03 33

alma.karabegovic@bsv.se

Fuad Karabegovic, Värnamo

Arkitekt

Direkt: 010-130 03 25

fuad.karabegovic@bsv.se

David Karlsson, Nässjö

Mark-/VA-projektör

Direkt: 010-130 03 62 | Mobil: 070-651 47 53

david.karlsson@bsv.se

Johanna Karlsson, Borås

A-projektör

Direkt: 010-130 03 99 | Mobil: 079-585 72 99

johanna.karlsson@bsv.se

Mirza Kahvic, Jönköping

Energiingenjör

Direkt: 010-1300 384 | Mobil: 072-250 03 84

mirza.kahvic@bsv.se

Peter Kjöller, Värnamo

Bygg- och projektledare, KA, besiktningsman

Direkt: 010-130 03 40 | Mobil: 0702-39 70 35

peter.kjoller@bsv.se

Daniel Lillienberg, Värnamo

Brandingenjör, KA

Direkt: 010-130 03 87 | Mobil: 0722-49 33 87

daniel.lillienberg@bsv.se

Maria Lindahl, Värnamo

Senior Arkitekt SAR/MSA, sakkunnig TIL

Direkt: 010-130 03 36

maria.lindahl@bsv.se

Mats Lindberg, Jönköping

Markprojektör

Direkt: 010-130 07 13 | Mobil: 079-006 87 53

mats.lindberg@bsv.se

Henrik Lindström, Växjö

Konstruktör

Direkt: 010-130 03 71

henrik.lindstrom@bsv.se

Jenny Lindström, Kalmar

A-projektör, sakkunnig TIL & KA

Direkt: 010-130 03 18 | Mobil: 072-092 85 18

jenny.lindstrom@bsv.se

Jonas Lindqvist, Växjö

Besiktningsman VVS & Styr

Direkt: 010-1300 319

jonas.lindqvist@bsv.se

Mattias Lindqvist, Växjö

Akustiker

Direkt: 010-130 03 08 | Mobil: 079-073 03 08

mattias.lindqvist@bsv.se

Peter Lindqvist, Jönköping

Senior Konstruktör

Direkt: 010-130 03 14 | Mobil: 0707-92 85 14

peter.lindqvist@bsv.se

André Lundgren, Jönköping

Byggnadsutformare, A-projektör

Direkt: 010-130 03 43 | Mobil: 0702-88 33 43

andre.lundgren@bsv.se

Henrik Magnisson, Värnamo

Byggledare infrastruktur

Direkt: 010-130 03 83 | Mobil: 0705-88 28 12

henrik.magnisson@bsv.se

Jörgen Markström, Motala

K-projektör

Direkt: 010-130 07 43 | Mobil: 070-755 28 11

jorgen.markstrom@bsv.se

Linda Nielsen, Värnamo

Ekonomi/kundreskontra

Direkt: 010-130 03 13

linda.nielsen@bsv.se

Jenny Norberg, Värnamo

Energiingenjör

Direkt: 010-130 03 67 | Mobil: 070-148 03 56

jenny.norberg@bsv.se

Kenneth Nordquist, Jönköping

Markingenjör

Direkt: 010-130 07 11 | Mobil: 076-492 62 11

kenneth.nordquist@bsv.se

Simon Nygren, Jönköping

Konstruktör

Direkt: 010-130 03 66 | Mobil: 072-744 73 60

simon.nygren@bsv.se

Hanna Ogstedt, Värnamo

K-projektör

Direkt: 010-130 03 38 | Mobil: 0790-79 53 38

hanna.ogstedt@bsv.se

Johanna Ohlin, Värnamo

A-projektör, cert. miljöbyggsamordnare (föräldraledig)

Direkt: 010-130 03 37

johanna.ohlin@bsv.se

Emelie Olsson, Växjö

A-projektör

Direkt: 010-130 03 68

emelie.olsson@bsv.se

Sophy Olsson, Göteborg

Arkitekt SAR/SIR, sakkunnig TIL

Direkt: 010-130 03 96 | Mobil: 079-006 10 06

sophy.olsson@bsv.se

Marcin Pieczara, Växjö

Arkitekt SAR/MSA

Direkt: 010-130 03 70 | Mobil: 0700-49 93 70

marcin.pieczara@bsv.se

Mikael Rigert, Borås, Göteborg

Bygg- och projektledare, KA, besiktningsman, kvalitets- och miljöchef

Direkt: 010-130 03 02 | Mobil: 0703-25 02 65

mikael.rigert@bsv.se

Kristoffer Rosborg, Motala

K-projektör

Direkt: 010-130 07 41 | Mobil: 0725-65 52 13

kristoffer.rosborg@bsv.se

Arvid Rydetorp, Borås, Göteborg

Regionschef väst, bygg- och projektledare, konstruktör

Direkt: 010-13 00 307 | Mobil: 073-334 28 39

arvid.rydetorp@bsv.se

Mats Sandberg, Jönköping

Landskapsarkitekt LAR/MSA

Direkt: 010-130 07 10 | Mobil: 076-492 62 10

mats.sandberg@bsv.se

Rebecka Sjöding, Kalmar, Växjö

Regionchef Öst, Plan- och Landskapsarkitekt

Direkt: 010-130 07 07 | Mobil: 0700-92 87 07

rebecka.sjoding@bsv.se

Emma Schurtenberger, Värnamo

A-projektör, sakkunnig TIL

Direkt: 010-130 03 15

emma.schurtenberger@bsv.se

Hanna Sjölander, Jönköping

A-projektör

Direkt: 010-130 03 04 | Mobil: 0707-78 13 04

hanna.sjolander@bsv.se

Alisa Spahic, Växjö

K-projektör (föräldraledig)

Direkt: 010-130 03 09

alisa.spahic@bsv.se

Louise Stenström, Kalmar

Landskapsarkitekt

Direkt: 010-130 07 02 | Mobil: 079-006 87 02

louise.stenstrom@bsv.se

Emelie Svantesson, Jönköping

Landskapsarkitekt

Direkt: 010-130 03 49 | Mobil: 079-585 69 59

emelie.svantesson@bsv.se

Sofie Syrén, Värnamo

Planarkitekt

Direkt: 010-130 03 24 | Mobil: 079-006 94 24

sofie.syren@bsv.se

Zsuzsanna Szakacs, Jönköping

A-projektör

Direkt: 010-130 03 76 | Mobil: 0790-75 03 76

zsuzsanna.szakacs@bsv.se

Josefine Sävqvist, Värnamo

Arkitekt SAR/MSA

Direkt: 010-130 03 42

josefine.savqvist@bsv.se

Olof Temar, Jönköping

Energiingenjör

Direkt: 010-130 03 74 | Mobil: 0703-88 33 74

olof.temar@bsv.se

Mark Ussher, Värnamo

Arkitekt

Direkt: 010-130 03 10 | Mobil: 079-585 90 80

mark.ussher@bsv.se

Jona Valsdottir, Värnamo

A-projektör

Direkt: 010-130 03 17

jona.valsdottir@bsv.se

Kristin Wickström, Jönköping

K-projektör

Direkt: 010-130 03 72 | Mobil: 073-069 66 79

kristin.stralberg@bsv.se

David Wikström, Jönköping

Konstruktör

Direkt: 010-130 03 69 | Mobil: 0703-43 16 92

david.wikstrom@bsv.se